Login:

Lewa strona inputa. Prawa strona inputa.

Hasło:

Lewa strona inputa. Prawa strona inputa.
Zarejestruj się Zaloguj

Przepisy

Dodaj przepis

Polecamy

Toskański lunch - Pyszny i szybki lunch we włoskim stylu. Przepis został podyktowany przez Roberta Muzyczkę, Szefa Kuchni Dworu Korona Karkonoszy.

Toskański lunch

Dodane przez: Gastrosfera

Czas: 20 minut(y)

Brak oceny
Pyszny i szybki lunch we włoskim stylu. Przepis został podyktowany przez Roberta Muzyczkę, Szefa Kuchni Dworu Korona Karkonoszy.
więcej...

Reklama

Najlepsi użytkownicy

1.blogini.eu378 pkt.
2.smakosz362 pkt.
3.Cooki225 pkt.
Więcej

Najlepsi użytkownicy miesiąca

1.admin0 pkt.
2.qwertacz0 pkt.
3.smakosz0 pkt.
Więcej

Najlepsi użytkownicy dnia

1.admin0 pkt.
2.qwertacz0 pkt.
3.smakosz0 pkt.
Więcej

Lubię eKuchcika

Lewa czę?ć h1.

Pomoc

Prawa czę?ć inputa.

Wszędzie gdzie napotkasz taki znak: możesz kliknąć w niego uzyskując Pomoc.

Strona główna serwisu eKuchcik zbudowana jest z następujących elementów:


  Formularz logowania - w prawym górnym rogu ekranu znajduje się formularz logowania. Umożliwia on zalogowanie się na swoje konto użytkownika. Podaj nazwę użytkownika (login) w polu "Login:" oraz hasło w polu "Hasło:" i nacisnij klawisz Enter lub przycisk "Zaloguj". Odnośnik "Zarejestruj się" służy do zakładania nowego konta użytkownika. Po poprawnym zalogowaniu się na swoje konto, formularz logowania zmieni się w Panel Użytkownika.

 

Po zalogowaniu się na swoje konto u góry po prawej zobaczymy Panel Użytkownika. Zawiera on zestaw odnośników istotnych dla Ciebie jako członka społeczności serwisu eKuchcik.pl. Odnośnik "Edycja danych" otworzy stronę, na której możesz zmienić swoje dane osobowe, adresowe oraz hasło. Odnośnik "Karta użytkownika" otwiera stronę z publicznym profilem użytkownika. Zobaczysz na niej jak informacje o Tobie widzą inni użytkownicy. Umożliwia ona również obejrzenie listy dodanych przez Ciebie przepisów. Odnośnik "Wiadomości" pozwala przejść do strony z wiadomościami prywatnymi od innych użytkowników. Liczba w nawiasie po słowie "Wiadomości" powie Ci ile nieprzeczytanych wiadomości czeka na Ciebie w Skrzynce Odbiorczej. Wreszcie przycisk "Wyloguj" pozwala wylogować się z konta użytkownika.

 

Poniżej górnej części strony znajduje się menu główne zawierające odnośniki do najciekawszych działów serwisu eKuchik.pl. Przycisk otwiera wyszukiwarkę przepisów. "Strona główna" pozwoli Ci wrócić do strony głównej eKuchcik.pl z dowolnego miejsca wewnątrz serwisu. "Aktualności" prowadzi do strony z listą najnowszych wiadomości na temat naszego serwisu. "Podstawy gotowania" to dział z tekstami edukacyjnymi dotyczącymi gotowania. "Dodaj przepis" poprowadzi Cię na stronę umożliwiającą zaproponowanie nowego przepisu do serwisu eKuchcik.pl (pomoc w dodawaniu przepisu). "Kontakt" prezentuje dane kontaktowe do administratora serwisu. Skorzystaj jeśli zauważysz błąd, "Pomoc" otwiera stronę z pomocą, z której właśnie korzystasz.

Wstępne formularze wyszukiwania przepisów umożliwiają Ci szybkie znalezienie interesujących Cię przepisów. Jeśli masz jakieś składniki i chcesz znaleźć przepisy, które je zawierają to wprowadź je (oddzielając przecinkami) w pole opisane jako "Mam składniki, pokaż co mogę z nich zrobić.". Jeśli szukasz fragmentu nazwy bądź opisu przepisu, wprowadź go w polu opisanym jako "Wpisz słowo kluczowe:". Do wyników wyszukiwania przejdziesz naciskając klawisz Enter lub używając przycisku "Szukaj przepisu". Możesz także przejść do wyszukiwarki zaawansowanej zawierającej komplet opcji wyszukiwania poprzez skorzystanie z odnośnika "Zaawansowane...".

W lewej części serwisu znajduje się lista kategorii przepisów. Kliknij na nazwę kategorii, aby przejść do listy przepisów z tej kategorii. Liczba w nawiasach po nazwie kategorii oznacza całkowitą liczbę przepisów w tej kategorii i jej podkategoriach. Za pomocą przycisku możesz rozwinąć podkategorie danej kategorii jak również zwinąć je gdy nie są już potrzebne.
Ten przycisk umożliwi przejście do strony, na której możesz zaproponować nowy przepis (pomoc w dodawaniu przepisu).

Inne istotne elementy serwisu:

  • Jeżeli po najechaniu wskaźnikiem myszki na którykolwiek z elementów zmieni on kształt na następujący:  to znaczy, że możesz go kliknąć, by przejść do innej strony lub zobaczyć więcej szczegółów. Na przykład nazwy użytkownika (loginy) są najczęściej odnośnikami do Karty Użytkownika, z której możesz dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy o użytkowniku jak również wysłać do niego wiadomość.
  • Zawartość strony głównej (po prawej w środku i na dole strony) może zmieniać się. Najczęściej będzie tam znajdować się lista przepisów bądź pojedynczy przepis.
  • Wszystkie miniaturki zdjęć można kliknąć aby zobaczyć zdjęcie w pełnych rozmiarach.

Komentarze:

Ten tekst nie ma jeszcze komentarzy. Możesz być pierwszy(a).

Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Proponowane przepisy kulinarne na pieczone.pl serdecznie zapraszam

© 2010-2012 eKuchcik.pl - ZigZag Soft Polityka Prywatności Regulamin