Login:

Lewa strona inputa. Prawa strona inputa.

Hasło:

Lewa strona inputa. Prawa strona inputa.
Zarejestruj się Zaloguj

Przepisy

Dodaj przepis

Polecamy

Pyszny tort w 15 minut - Pyszny tort na gotowych spodach Dan Cake, wykonany według przepisu Roberta Muzyczki, Szefa Dworu Korona Karkonoszy. Film z przygotowania deseru dostępny na stronie: http://www.youtube.com/watch?v=MHBgBxAizk4.

Pyszny tort w 15 minut

Dodane przez: Gastrosfera

Czas: 15 minut(y)

Brak oceny
Pyszny tort na gotowych spodach Dan Cake, wykonany według przepisu Roberta Muzyczki, Szefa Dworu Korona Karkonoszy. Film z przygotowania deseru dostępny na stronie: http://www.youtube.com/watch?v=MHBgBxAizk4.
więcej...

Reklama

Najlepsi użytkownicy

1.blogini.eu378 pkt.
2.smakosz362 pkt.
3.Cooki225 pkt.
Więcej

Najlepsi użytkownicy miesiąca

1.admin0 pkt.
2.qwertacz0 pkt.
3.smakosz0 pkt.
Więcej

Najlepsi użytkownicy dnia

1.admin0 pkt.
2.qwertacz0 pkt.
3.smakosz0 pkt.
Więcej

Lubię eKuchcika

Lewa czę?ć h1.

Polityka prywatności

Prawa czę?ć inputa.

 • Użytkownikiem serwisu eKuchcik.pl jest każda osoba używająca serwisu eKuchcik.pl poprzez pobranie dowolnego dokumentu, pliku lub skryptu dostępnego w domenie http://eKuchcik.pl. Jeśli Użytkownik nie zgadza się z niniejszą Polityką Prywatności proszony jest o opuszczenie i nieodwiedzanie serwisu eKuchcik.pl. Użytkownikiem Zarejestrowanym jest każdy Użytkownik, który założył Konto w serwisie eKuchcik.pl podając nazwę użytkownika, hasło oraz adres e-mail i następnie potwierdził chęć założenia Konta w serwisie poprzez kliknięcie odnośnika w wiadomości e-mail przesłanej podczas rejestracji. Konta Użytkowników, którzy nie zaakceptowali założenia Konta poprzez użycie odnośnika w wiadomości e-mail przesłanej podczas rejestracji będą usuwane w ciągu 7 dni.
 • Serwis eKuchcik.pl nie sprzedaje ani nie udostępnia osobom i firmom trzecim żadnych danych personalnych ani adresowych swoich Użytkowników ani osób odwiedzających serwis. Dane takie udostępniane będą jedynie upoważnionym organom państwowym zgodnie z procedurami przewidzianymi przez przepisy prawne obowiązujące na terenie Polski.
 • Serwis eKuchcik.pl może zapytać Użytkownika o zgodę na przesłanie materiałów reklamowych, o zgodę na przekazanie lub odsprzedaż danych personalnych i adresowych. Odmowa Użytkownika jest wiążąca.
 • Serwis eKuchcik.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności oraz Regulaminie. Użytkownik, który nie zgadza się ze zmianami w Polityce Prywatności lub Regulaminie ma prawo do usunięcia swoich danych personalnych i adresowych i/lub usunięcia Konta Użytkownika w serwisie eKuchcik.pl. Zostanie ono usunięte w ciągu 7 dni.
 • Użytkownik ma prawo w dowolnym momencie zażądać usunięcia swojego Konta Użytkownika. Po wysłaniu żądania usunięcia Konta Użytkownika, zostanie ono usunięte w ciągu 7 dni. Wszystkie dane personalne i adresowe Użytkownika zostaną usunięte wraz z jego Kontem.
 • Serwis eKuchcik.pl zastrzega sobie prawo do przesyłania do Użytkowników serwisu niezapowiedzianych wiadomości e-mail zawierających istotne informacje na temat działania serwisu, w tym: informacji o zmianach w Polityce Prywatności i Regulaminie.
 • Użytkownik posiadający konto Użytkownika w serwisie eKuchcik.pl (Użytkownik Zarejestrowany w serwisie) może zmienić swoje dane personalne i adresowe korzystając z odnośnika "edycja danych" dostępnego po wprowadzeniu nazwy użytkownika i hasła do konta w serwisie eKuchcik.pl.
 • Serwis eKuchcik.pl nie bierze odpowiedzialności za utrudnienia bądź straty materialne i niematerialne Użytkownika Zarejestrowanego wynikające z utraty bądź złego zabezpieczenia hasła do konta w serwisie eKuchcik.pl.
 • Użytkownik ma prawo do uczestnictwa w programie Przepis Dnia. Zaznaczając opcję "Chcę otrzymywać raz dziennie wiadomość e-mail z Przepisem Dnia" podczas rejestracji w serwisie bądź edycji swoich danych personalnych Użytkownik zapisuje się do uczestnictwa w programie Przepis Dnia. Użytkownicy biorący udział w tym programie będą otrzymywać raz dziennie wiadomość e-mail zawierającą treści prezentowane w serwisie eKuchcik.pl.
 • Za materiały przesłane do serwisu eKuchcik.pl przy pomocy dowolnych środków technicznych, w tym nadesłane przepisy, zdjęcia, teksty i komentarze, Użytkownikowi nie przysługuje żadne wynagrodzenie. Zastrzegamy sobie prawo do nieumieszczania tych materiałów w serwisie eKuchcik.pl bez podania przyczyny oraz do dokonania w nich zmian i publikacji w serwisie w formie zmienionej.
 • Fakt przesłania do serwisu eKuchcik.pl materiałów w tym przepisów, zdjęć, tekstów bądź komentarzy jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na ich zmienioną bądź niezmienioną publikację w serwisie eKuchcik.pl oraz papierowych wersjach serwisu, publikacjach prasowych, książkach bądź programach telewizyjnych wydawanych przez redakcję serwisu.
 • Serwis eKuchcik.pl nie ponosi odpowiedzialności za naruszenie praw autorskich, którego dopuszcza się Użytkownik w nadesłanych materiałach. Użytkownik nadsyłając materiały (w tym przepisy, zdjęcia, teksty i komentarze) oświadcza, że posiada pełne prawa autorskie do nadsyłanych materiałów. W przypadku, gdyby oświadczenie, o którym mowa powyżej okazało się niezgodne ze stanem faktycznym i/lub prawnym Użytkownik w przypadku ewentualnych roszczeń osób i firm trzecich ponosi wyłączną i całkowitą odpowiedzialność oraz dopełni wszelkich starań w celu obrony serwisu eKuchcik.pl oraz jego redakcji i właściciela przed roszczeniami osób i firm trzecich.
 • Przy wprowadzaniu danych personalnych i adresowych obowiązkowe są tylko te dane, które niezbędne są do działania serwisu.
 • Inni Użytkownicy serwisu eKuchcik.pl mogą przesyłać do użytkownika prywatne wiadomości wewnątrz serwisu bądź wiadomości e-mail na adres podany przez Użytkownika podczas rejestracji. Serwis eKuchcik.pl nie moderuje treści tych wiadomości i nie bierze odpowiedzialności za ich treść. W przypadku jeśli wiadomość wysłana przez innego Użytkownika serwisu zawiera treści sprzeczne z prawem polskim bądź Regulaminem prosimy o kontakt z administratorem serwisu i podanie następujących informacji: data i godzina wiadomości, od kogo pochodzi wiadomość, temat i treść wiadomości.
 • Użytkownik serwisu eKuchcik.pl może ukryć wszystkie lub część danych personalnych i adresowych przed innymi Użytkownikami serwisu. Jeżeli Użytkownik nie zdecyuje się ukryć tych danych, będą one prezentowane publicznie. Serwis eKuchcik.pl nie bierze odpowiedzialności za straty użytkownika związane z publicznym udostępnianiem tych danych. Dane prezentowane publicznie w tym także treści przepisów oraz komentarze do przepisów, nie podlegają ochronie w ramach Polityki Prywatności. Redakcja serwisu eKuchcik.pl nie posiada technicznych możliwości umożliwiających ochronę Użytkownika przed użyciem tych danych przez firmy i osoby trzecie do celów szkodzących użytkownikowi.
 • Serwis eKuchcik.pl może wykorzystywać cookies - małe pliki tekstowe wysyłane do komputera Użytkownika umożliwiające identyfikacje go przez serwis eKuchcik.pl. Są to pliki nieszkodliwe dla komputera, Użytkownika ani danych prywatnych zapisanych na komputerze Użytkownika. Nieakceptacja cookies lub usuwanie ich z dysku może spowodować nieprawidłowe działanie niektórych funkcji serwisu eKuchcik.pl.
 • Redakcja serwisu eKuchcik.pl dokłada staranności, by zweryfikować nadesłane materiały pod kątem naruszenia praw autorskich. Wszelkie nadużycia należy zgłaszać na adres e-mail: admin@ekuchcik.pl.
 • Polityka prywatności może nie dotyczyć serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są w serwisie eKuchcik.pl.
 • Serwis eKuchik.pl nie bierze odpowiedzialności, za jakiekolwiek straty materialne i niematerialne Użytkownika na skutek wykorzystania informacji zawartych na stronach eKuchcik.pl.
 • Serwis eKuchcik.pl nie bierze odpowiedzialności za reklamy zamieszczone w serwisie. Użytkownik na własną odpowiedzialność korzysta z usług bądź towarów oferowanych przez firmy reklamowane w serwisie.
 • Serwis eKuchcik.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia Konta Użytkownika w serwisie w dowolnym momencie bez podania przyczyny. Po usunięciu Konta Użytkownika wszystkie jego dane personalne i adresowe zostaną usunięte. Użytkownik ma prawo zażądać usunięcia swojego Konta Użytkownika. Zostanie ono usunięte w ciągu 7 dni, a wszystkie dane personalne i adresowe Użytkownika zostaną usunięte wraz z jego Kontem.

Komentarze:

Ten tekst nie ma jeszcze komentarzy. Możesz być pierwszy(a).

Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

© 2010-2012 eKuchcik.pl - ZigZag Soft Polityka Prywatności Regulamin